Випускники тренінгів КМЄС навчають стажерів заради покращення якості послуг в сервісних центрах МВС
Березень 08, 2017![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2017/03/Interns201_WG2wM28Bzk.jpg)
Випускники тренінгів Консультативної місії Європейського Союзу (КМЕС) навчають стажерів сервісних центрів МВС. Здобувши кваліфікацію тренерів після закінчення програми КМЄС минулого року, більше півсотні співробітників сервісних центрів МВС тепер самі – викладачі. Вони навчають ефективній комунікації та професійній етиці стажерів сервісних центрів МВС по всій Україні.
![](/data/image_db/news/Interns 1_WG2wM28Bzk.jpg)
![](/data/image_db/news/Nadia 1_gaNz769cGA.jpg)
Учасники тренінгу в Сумах (зліва). Спеціаліст КМЄС з державного управління Надія Третяк в Сумах (справа)
КМЄС продовжує підтримувати своїх випускників. Так, 1-3 березня, нові тренери разом з радниками КМЄС провели тренінг для 30 стажерів сервісних центрів МВС в Сумській області. Всі кандидати попередньо пройшли конкурсний відбір: на одну посаду там претендувало 26 осіб, до розгляду була подана 771 анкета. Подібні спільні тренінги цього місяця також пройдуть в Івано-Франківську, Херсоні та Житомирі. Планується, що влітку навчальна програма для стажерів буде завершена по всієї країні.
Створення нової клієнторієнтованої системи надання адміністративних послуг, підтримка реформування сервісних центрів МВС – пріоритети співпраці, що були визначені під час останньої зустрічі старшого радника КМЄС з питань державного управління Сів-Катріне Лейртрьо та керівника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія.
Очільник Головного сервісного центру підкреслив важливість підтримки та консультацій КМЄС в процесі реформування. Місія допоможе розробити Систему контролю якості для сервісних центрів МВС, включаючи стратегію управління персоналом, а також КМЄС допоможе зі стратегічними комунікаціями заради кращого інформування про перебіг реформ.
«Нашою метою є успіх реформи з надання адміністративних послуг МВС. Перезавантаження системи з використанням нових клієнтоорієнтованих підходів у роботі, новий персонал, що пройшов відбір і підготовку, це – значний крок вперед. Ми раді бути частиною цього сталого процесу і сподіваємося на розширення нашої співпраці», – наголосила Сів-Катріне Лейртрьо.
КМЄС також надаватиме підтримку спрямовану на підвищення менеджерських кваліфікацій заступників керівників регіональних сервісних центрів, комунікаційних навичок тренерів, які займаються підготовкою персоналу фронт-офісу. Мета сервісних центрів МВС – відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерів – молодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні.
![](/data/image_db/news/MoIA new_fq0-NyYY-t.jpg)
![](/data/image_db/news/siv_2stPOVVngs.jpg )
Зустріч із Владиславом Криклієм (зліва), Старший радник КМЄС з державного управління Сів-Катрін Лейртрьо (справа)