КМЄС вперше відвідала Чернігів
Липень 03, 2015![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2015/07/11717327_1667230600175947_1231674688141374430_o20copy_-V928dn2.jpg)
![](/data/image_db/news/11717327_1667230600175947_1231674688141374430_o copy_-V928dn2.jpg)
Наприкінці червня команда з питань регіонального співробітництва Консультативної Місії ЄС разом із відділом стратегічних радників вперше відвідали Чернігівську область. Представники місії провели низку продуктивних зустрічей з представниками місцевої влади та правоохоронних органів.
![](/data/image_db/news/11722052_1667230650175942_7222206619340508031_o_N4H9Z_cYw.jpg)
На зустрічі із Державною службою з надзвичайних ситуацій було розглянуто питання внутрішньо переміщених осіб. В Чернігівській області наразі знаходиться 11 600 внутрішньо переміщених осіб і Державна служба з надзвичайних ситуацій є головним органом, що працює та допомагає внутрішньо переміщеним особам.
Протягом зустрічі були обговорені питання реформування прокуратури, а також проблеми застосування кримінально-процесуальних процедур, взаємодії та співпраці з іншими правоохоронними органами.
У зустрічі з Головою Чернігівської обласної Міліції також взяли участь Стратегічні Радники Консультативної Місії ЄС з питань правопорядку. Сторони домовилися про майбутню співправцю та зустрічі на регулярній основі.
![](/data/image_db/news/11240486_1667231163509224_2691927274013808305_n copy_NiW_-0ZZjv.jpg)
Голова Чернігівської обласної держадміністрації наголосив важливість порад від експертів КМЄС та необхідність впровадження найкращих європейських практик в процесі імплементації реформ.
Зустріч із громадськими організаціями Чернігівщини проходила в Освітньому закладі Ґельсинської спілки, яка була першою українською громадською організацією, яка мала свої можливості для організації тренінгів, зустрічей, а також навіть можливості для розміщення гостей.