На Закарпатті КМЄС вивчає як переглянути свою діяльність на регіональному рівні
Липень 01, 2022![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2022/07/DSC_0265-770x452.jpg)
Цього тижня команда КМЄС відвідала Ужгород аби дослідити регіональні пріоритети зі своїми партнерами, зважаючи на повернення всіх членів місії в Україну незабаром.
«Ми приїхали на Закарпаття з чітким меседжем: КМЄС продовжує підтримку своїх українських партнерів із сектору цивільної безпеки, особливо з огляду на статус України як кандидата на членство в ЄС. Наша мета — вивчити регіональні пріоритети та сприяти релевантній підтримці у сферах, де наші співрозмовники бачать справжню додаткову цінність КМЄС у цей складний період», — зазначила Ханнелоре Вальєр, керівник Львівського регіонального офісу КМЄС.
У рамках чотириденного візиту експерти КМЄС обговорили стратегічні пріоритети – від безпекових викликів та громадської безпеки до «вузьких місць» на кордоні та інтеграції внутрішньо переміщених осіб, – із Закарпатською регіональною владою, керівництвом правоохоронних органів та громадськими організаціями.
У рамках своєї діяльності на кордоні, експерти КМЄС продовжили плідну співпрацю із Закарпатською митницею (попередня зустріч відбулася у травні) та відвідали пункт пропуску «Ужгород-Вишнє Немецьке» між Україною та Словаччиною, аби оцінити його поточний стан і можливість відновлення реконструкції.