КМЄС допомагає поліції Полтавщини покращити процедури підбору, перевірки та доброчесності персоналу
Червень 01, 2018![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2018/06/DSC_0304-new-770x452.jpg)
31 травня експерти Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) разом із мобільною групою КМЄС провели семінар для поліції Полтавської області на тему проблем у сфері підбору персоналу та перевірки кандидатів на службу. Учасники заходу – представники управління кадрового забезпечення з рідних відділів поліції регіону.
Експерти КМЄС поділилися з колегами кращими європейськими практиками щодо принципів підбору персоналу та доброчесності, які є невід’ємними складовими успіху організації та довіри з боку громадян. Дискусія також фокусувалася на темі місцевих викликів під час спеціальної перевірки персоналу.
“Успіх будь-якої організації – у руках його працівників. Ефективний процес підбору персоналу – є першим кроком на шляху до професіоналізму та доброчесності співробітників. Ми раді поділитися з нашими українським колегам найкращими європейськими практиками з цих питань, аби сприяти ефективності правоохоронних органів та звести до мінімуму корупційні ризики в організації», – зазначив Растіслав Ковач, старший радник КМЄС з питань спеціальної перевірки.
Результати полтавського семінару та інших подібних заходів, що відбудуться в різних регіонах України, будуть узагальнені у висновках з оцінки ефективності та результативності процесу перевірки персоналу в МВС. Експерти КМЄС також нададуть рекомендації щодо розробки інституційних регуляторних документів.