КМЄС передала обладнання на 98 тисяч євро задля покращення слідства, аналітики та навчання поліцейських Харківщини
Липень 13, 2017![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2017/07/IMG_1473-770x452.jpg)
13 липня Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) передала Нацполіції Харківської області обладнання вартістю 98 000 євро.
З метою покращення роботи слідчих регіону, Чугуївський відділ поліції отримав від КМЄС 40 стаціонарних комп’ютерів, а також криміналістичні набори, цифрові фотокамери, принтери, набори для зняття пилових слідів. Устаткування передано в рамках спільного з Нацполіцією проекту щодо об’єднання функцій оперативників та слідчих під єдине підпорядкування. Він наразі реалізується у восьми регіонах України та є першим кроком до створення Інституту детективів у поліції.
Консультативна місія ЄС також передала Тренінговому центру поліції Харківщини 25 ноутбуків, проектори та принтери. Устаткування буде встановлено в аудиторіях центру для вдосконалення підготовки особового складу та проведення регулярних інтерактивних тренінгів із підвищення кваліфікації поліцейських.
КМЄС надала підтримку й Головному управлінню Нацполіції в Харківської області – 25 ноутбуків, 5 стаціонарних комп’ютерів, проектори та інше IT-обладнання – з метою покращення кримінального аналізу правоохоронців та більш якісної обробки інформації.
![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2017/07/IMG_1324.jpg)
«Обладнання без добре навченого та мотивованого персоналу нічого не варте», – заявив голова операційного департаменту КМЄС Удо Моллер, звертаючись до учасників урочистої церемонії. “Окрім технічної підтримки, КМЄС надає стратегічні поради, проводить тренінги, впроваджує спільні проекти з Нацполіцією Харківської області задля перетворення органу на сервіс-орієнтоване правоохоронне відомство, що користується довірою громадян», – додав він.
Після візиту до Головного управління Нацполіції (ГУНП), регіону делегація КМЄС разом із заступником голови Нацполіції України Костянтином Бушуєвим та начальником ГУНП в Харківській області Анатолієм Дмитрієвим відвідала обласний Тренінговий центр, де оцінила новації та дізналася про можливості вдосконалення процесу підготовки поліцейських завдяки переданому обладнанню.