Голова Консультативної Місії ЄС відвідав Київський слідчій ізолятор
Травень 28, 2015![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2015/05/10562586_1652519494980391_5622725439458316292_o_H3iwOH0kGk-1.jpg)
![](/data/image_db/news/10562586_1652519494980391_5622725439458316292_o_H3iwOH0kGk.jpg)
Голова КМЄС Калман Міжей відвідав Київський слідчий ізолятор, щоб побачити умови, в яких перебувають затримані. Під час візиту його супроводжував директор департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень апарату ДПтС України Микола Ільтяй.
![](/data/image_db/news/11337053_1652519498313724_876145909257226571_o_l4VQGSfXSs.jpg)
З начальником Київського слідчого ізолятору Олександром Васюком Калман Міжей обговорив питання організації роботи закладу, фінансування та підбору кадрів. Голова КМЄС також особисто відвідав затриманих, корпуси для тримання неповнолітніх осіб, а також засуджених до довічного позбавлення волі. Голова Місії дізнався від них особисто про умови перебування в слідчому ізоляторі.
![](/data/image_db/news/11334030_1652519491647058_2771830977016990669_o_N3JpFOBWew.jpg)
Голова КМЄС наголосів на підтримці Місією роботи в сфері пенітенціарних питань: «Наші фахівці вже запрошені до участі в законодавчому процесі. Вони залучені до робочих груп, щоб консультувати і зрештою покращити пенітенціарне законодавство, наприклад, Закон про поліпшення умов тримання затриманих. Зміна підходу і практики між пенітенціарною системою та ув’язненими — це комплекс, який потребує нашого довгострокового ангажементу і ми до цього готові. Деякі реформи також потребують фізичних інвестицій».